Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX ODE 2-100 EC, Kompaktní delta bruska s regulací otáček
- Novinka
- Akce

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX ODE 2-100 EC, Kompaktní delta bruska s regulací otáčekSkladem6 522 Kč/ ks5 390 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX ODE 2-100 EC,Kompaktní delta bruska s regulací otáček
- Lehká, kompaktní delta-bruska do jedné ruky, vysoce ergonomická s omezenými vibracemi speciálním vyvažováním pro neúnavnou a klouby šetřící práci
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Elektronika: předvolba otáček ve 4 stupních, udržování konstantních otáček, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění
- Elektronické nastavení otáček odpovídající druhu materiálu
- Brusná unášecí deska na suchý zip se systémem 10-ti otvorů pro optimální odsávání, vhodná pro běžné brusivo
- E-spínač na jednoduchou, bezpečnou obsluhu a funkce rychlo-stop, zabraňuje dobíhání brusného talíře
- Vybaveno talířovou brzdou, tím nedochází ke vzniku žádných brusných nerovností na materiálu a odpadá tím drahé koncové opracování
- Efektivní odsávání prachu díky integrovanému vlastnímu odsávání pro bezprašnou práci s filtrační partonou
- Možnost připojení na externí odsávání prachu Ø 27 mm, antistatická sací hadice SH 27x3,5m AS (445.045)
- Filtrační patrona odolná vůči nárazům s vyměnitelným PES-filtrem umožňuje lehké odstraňování nebo vyčištění filtru a zaručuje co nejdelší životnost
- Velice vhodné pro práce nad hlavou
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 260 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Zdvih | 2 mm |
| Počet otáček na prázdno | 8000 - 12000 1/min |
| Počet zdvihů na prázdno | 16000 - 24000 1/min |
| Šířka brusné desky | 100 mm |
| Délka brusné desky | 150 mm |
| Průměr připojení pro odsávání prachu | Ø 27 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 156 x 90 x 121 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Unášecí deska na suchý zip delta (468991)
- 1× PES-microfiltrová kazeta (486833)
Zboží zařazeno v kategoriích









