Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- NÁŘADÍ FLEX
- FLEX ORE 3-150 EC Výkonná excentrická bruska s regulací otáček 150 mm
FLEX ORE 3-150 EC Výkonná excentrická bruska s regulací otáček 150 mm
- Novinka
- Akce

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX ORE 3-150 EC Výkonná excentrická bruska s regulací otáček 150 mmdo 3 dnů9 063 Kč/ ks7 490 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX ORE 3-150 EC Výkonná excentrická bruska s regulací otáček 150 mm
- Lehká bruska s velice dobrou ergonomií a speciálním vyvážením pro provoz s nízkými vibracemi. Tím je umožněna neúnavná a šetrná práce
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Rychlost broušení, přizpůsobitelná opracovávanému materiálu díky regulaci otáček
- Efektivní odsávání prachu díky integrovanému vlastnímu odsávání pro bezprašnou práci s filtrační partonou
- Vybaveno talířovou brzdou, tím nedochází ke vzniku žádných brusných nerovností na materiálu a odpadá tím drahé koncové opracování
- Možnost připojení na externí odsávání prachu Ø 27 mm, adaptér SAD-C 27 AS nebo antistatická sací hadice SH 27x3,5m AS (445.045)
- Filtrační patrona odolná vůči nárazům s vyměnitelným PES-filtrem umožňuje lehké odstraňování nebo vyčištění filtru a zaručuje co nejdelší životnost
- PES-filtrační vložka pro bezprašnou a hospodárnou práci
- Brousící talíř na suchý zip dodavatelný ve třech tvrdostech: měkký, střední, tvrdý
- Brousící talíř na suchý zip se systémem více otvorů pro optimální odsávání, vhodný pro běžná brusiva průměru 150
- Velice vhodné pro práce nad hlavou
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 400 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Průměr brusného talíře | 150 mm |
| Zdvih | 3 mm |
| Počet otáček na prázdno | 4000 - 10000 1/min |
| Počet zdvihů na prázdno | 8000 - 20000 1/min |
| Průměr připojení pro odsávání prachu | Ø 27 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 230 x 150 x 125 mm |
| Hmotnost | 1,4 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× SP-EC M D150 (464120)Brusný talíř na suchý zip
- 1× FP EC D27 (486833) microfiltrová kazeta
- 1× Klíč na vnitřní šestihran, SW 5 dlouhý (392731)
Zboží zařazeno v kategoriích














