Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX OSE 2-70x198 18-EC C, Kompaktní akumulátorová vibrační bruska s regulací otáček 18 V
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX OSE 2-70x198 18-EC C, Kompaktní akumulátorová vibrační bruska s regulací otáček 18 Vdo 3 dnů7 853 Kč/ ks6 490 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX OSE 2-70x198 18-EC C, Kompaktní akumulátorová vibrační bruska s regulací otáček 18 V
- Lehká, kompaktní vibrační bruska do jedné ruky, vysoce ergonomická s omezenými vibracemi speciálním vyvažováním pro neúnavnou a klouby šetřící práci
- Ideální pro broušení tmelených povrchů na autodílech při opravách. Pro vyrovnání podkladu a zamezení nerovností před aplikací plniče a použitím excentrické brusky
- E-spínač na jednoduchou, bezpečnou obsluhu a funkce rychlo-stop, zabraňuje dobíhání brusného talíře
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Elektronika: předvolba otáček ve 4 stupních
- Elektronické nastavení otáček odpovídající druhu materiálu
- Brusná deska na suchý zip se zkosenou geometrií talíře a víceotvorovým systémem pro optimální odsávání, vhodná pro všechna standardní brusiva
- Ergonomicky tvarovaná, příruční hlava držadla se softgrip-vložkou zajišťuje bezpečné držení a dobré vedení
- Možnost připojení na externí odsávání prachu Ø 27 mm, antistatická sací hadice SH 27x3,5m AS (445.045)
- Integrované odsávání pomocí integrovaného filtračního sáčku
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se FLEX 18,0 V/5,0/2,5 Ah akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 Ah |
| Zdvih | 2 mm |
| Délka brusné desky | 198 mm |
| Šířka brusné desky | 70 mm |
| Počet zdvihů na prázdno | 12000 - 20000 1/min |
| Počet otáček na prázdno | 6000 - 10000 1/min |
| Průměr připojení pro odsávání prachu | Ø 27 |
| Rozměry dxšxv | 238 x 75 x 140 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,12 kg |
- 1× Prachový sáček (532093)
- 1× Adaptér, krátký (532094)
- 1× Adaptér, dlouhý (532095)
Výrobce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Dovozce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Zboží zařazeno v kategoriích









