FLEX OSE 2-80 18-EC/2.5 Set, Aku vibrační bruska s regulací otáček bezuhlíková 18 V + Akce brusivo 100ks
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Související zboží4
FLEX OSE 2-80 18-EC/2.5 Set, Aku vibrační bruska s regulací otáček bezuhlíková 18 V + Akce brusivo 100ksSkladem13 298 Kč/ ks10 990 Kč bez DPH
FLEX OSE 2-80 18-EC/2.5 Set, Aku vibrační bruska s regulací otáček bezuhlíková 18 V + Akce brusivo 100ks
- Lehká, kompaktní vibrační bruska do jedné ruky, vysoce ergonomická s omezenými vibracemi speciálním vyvažováním pro neúnavnou a klouby šetřící práci
- Ergonomicky tvarovaná, příruční hlava držadla se softgrip-vložkou zajišťuje bezpečné držení a dobré vedení
- Elektronické nastavení otáček odpovídající druhu materiálu
- E-spínač na jednoduchou, bezpečnou obsluhu a funkce rychlo-stop, zabraňuje dobíhání brusného talíře
- Brusná unášecí deska na suchý zip se systémem 12-ti otvorů pro optimální odsávání, vhodná pro běžné brusivo
- Možnost připojení na externí odsávání prachu Ø 27 mm, antistatická sací hadice SH 27x3,5m AS (445.045)
- Integrované odsávání pomocí integrovaného filtračního sáčku
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Elektronika: předvolba otáček ve 4 stupních
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se FLEX 18,0 V/5,0/2,5 Ah akumulátory.
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |
|---|---|
| Zdvih | 2 mm |
| Délka brusné desky | 133 mm |
| Šířka brusné desky | 80 mm |
| Počet zdvihů na prázdno | 12000 - 20000 1/min |
| Počet otáček na prázdno | 6000 - 10000 1/min |
| Průměr připojení pro odsávání prachu | Ø 27 |
| Rozměry dxšxv | 204 x 83 x 140 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,0 kg |
- 1× FP ORE/ODE/OSE 18-EC (532093) adapter
- 1× SAD D27 S (532094) adapter
- 1× SAD D27 L (532095) adapter
- 1× TK-L 238 (414093) kufr
- 2× AP 18/2.5 (532732) baterie 2,5Ah
- 1× CA 10.8/18.0 (417882) rychlonabíječka
1x balení (25 ks) brusného papíru na suchý zip zrnitosti 60
1x balení (25 ks) brusného papíru na suchý zip zrnitosti 80
1x balení (25 ks) brusného papíru na suchý zip zrnitosti 100
1x balení (25 ks) brusného papíru na suchý zip zrnitosti 120


















