- Lehká, kompaktní vibrační bruska do jedné ruky, vysoce ergonomická s omezenými vibracemi speciálním vyvažováním pro neúnavnou a klouby šetřící práci
- Ergonomicky tvarovaná, příruční hlava držadla se softgrip-vložkou zajišťuje bezpečné držení a dobré vedení
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Elektronika: předvolba otáček ve 4 stupních, udržování konstantních otáček, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění
- Elektronické nastavení otáček odpovídající druhu materiálu
- Brusná unášecí deska na suchý zip se systémem 12-ti otvorů pro optimální odsávání, vhodná pro běžné brusivo
- E-spínač na jednoduchou, bezpečnou obsluhu a funkce rychlo-stop, zabraňuje dobíhání brusného talíře
- Vybaveno talířovou brzdou, tím nedochází ke vzniku žádných brusných nerovností na materiálu a odpadá tím drahé koncové opracování
- Efektivní odsávání prachu díky integrovanému vlastnímu odsávání pro bezprašnou práci s filtrační partonou
- Možnost připojení na externí odsávání prachu Ø 27 mm, antistatická sací hadice SH 27x3,5m AS (445.045)
- Filtrační patrona odolná vůči nárazům s vyměnitelným PES-filtrem umožňuje lehké odstraňování nebo vyčištění filtru a zaručuje co nejdelší životnost
- Velice vhodné pro práce nad hlavou
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 260 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Zdvih | 2,0 mm |
| Délka brusné desky | 130 mm |
| Šířka brusné desky | 80 mm |
| Počet zdvihů na prázdno | 16000 - 24000 1/min |
| Počet otáček na prázdno | 8000 - 12000 1/min |
| Průměr připojení pro odsávání prachu | Ø 27 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 163 x 90 x 121 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× SP 80x130-M (469009) Unášecí deska na suchý zip
- 1× FP EC D27 (486833) microfiltrová kazeta




















