Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX PD 2G 18.0-EC FS55BC/5.0 aku-vrtací šroubovák 18,0 V
- Akce

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX PD 2G 18.0-EC FS55BC/5.0 aku-vrtací šroubovák 18,0 VSkladem9 400 Kč/ ks7 769 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX PD 2G 18.0-EC FS55BC/5.0 aku-vrtací šroubovák 18,0 V
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Rychlostní spínač s blokováním zapnutí
- Elektronická rychlobrzda
- Robustní hliníkový kryt z tlakového odlitku
- Celokovové rychloupínací sklíčidlo s aretací a funkcí auto-lock
- Pravý/levý chod s uzávěrou proti nechtěnému spuštění
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- Včetně přídavného držadla, opaskové spony a držáku bitů
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |
|---|---|
| Max. točivý moment, tvrdý | 75 Nm |
| Max. točivý moment, měkký | 50 Nm |
| Nastavení točivého momentu | 24 stupně |
| Počet otáček na prázdno 1.rychlost | 0 - 600 1/min |
| Počet otáček na prázdno 2.rychlost | 0 - 2300 1/min |
| Rozevření sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Max. průměr vrtání dřeva | 60 mm |
| Max. průměr vrtání kamene | 16 mm |
| Max. průměr vrtání oceli | 13 mm |
| Počet dodávaných akumulátorů | 2 Ks |
| S nabíječkou | Ano |
| Rozměry dxšxv | 212 x 75 x 201 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,6 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× CA 18.0-LD (483745)
- 1× Opasková spona DD/PD/ID 18.0 (430714)
- 1× Držák bitů DD/PD/ID 18.0 (430862)
- 1× Přepravní kufřík
- 1x Držadlo
- 2× AP 18/5.0 (532733) baterie
- 1x Aku šroubovák
Výrobce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Dovozce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Zboží zařazeno v kategoriích









