Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- NÁŘADÍ FLEX
- FLEX PD 2G 18.0-EC LD/2.5 Set, Kompaktní aku vrtací šroubovák 18,0 V
FLEX PD 2G 18.0-EC LD/2.5 Set, Kompaktní aku vrtací šroubovák 18,0 V
- Akce

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX PD 2G 18.0-EC LD/2.5 Set, Kompaktní aku vrtací šroubovák 18,0 VSkladem7 127 Kč/ ks5 890 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX PD 2G 18.0-EC LD/2.5 Set, Kompaktní aku vrtací šroubovák 18,0 V
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Kompaktní, výkonná příklepová vrtačka s extrémně krátkou hlavou. Univerzální stroj pro každého řemeslníka
- Rychlostní spínač s blokováním zapnutí
- Elektronická rychlobrzda
- Celokovové rychloupínací sklíčidlo s aretací a funkcí auto-lock
- Pravý/levý chod s uzávěrou proti nechtěnému spuštění
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- Včetně opaskové spony a držáku bitů
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Max. točivý moment, tvrdý | 65 Nm |
| Max. točivý moment, měkký | 35 Nm |
| Nastavení točivého momentu | 24 stupně |
| Počet otáček na prázdno 1.rychlost | 0 - 500 1/min |
| Počet otáček na prázdno 2.rychlost | 0 - 1800 1/min |
| Počet úderů na prázdno 1.rychlost | 0 - 8000 1/min |
| Počet úderů na prázdno 2.rychlost | 0 - 28800 1/min |
| Rozevření sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Max. průměr vrtání dřeva | 52 mm |
| Max. průměr vrtání oceli | 13 mm |
| Počet dodávaných akumulátorů | 2 Ks |
| S nabíječkou | Ano |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,2 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Držák bitů DD/PD/ID 18.0 (430862)
- 1× Spona na opasek
- 1× Přepravní kufřík
- 1× P-Set 22 Q Sada se skládá z nabíječky 18.0 Voltů a dvou akumulátorů 2,5 Ah 18,0 V. (532740)
Zboží zařazeno v kategoriích















