Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX PP 110 18-EC/2.5 Set, Aku lisovací kleště 18 V
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX PP 110 18-EC/2.5 Set, Aku lisovací kleště 18 Vdo 3 dnů62 061 Kč/ ks51 290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX PP 110 18-EC/2.5 Set, Aku lisovací kleště 18 V
- Velice dobře uchopitelný, lehký stroj s optimalizovaným komfortem pro obsluhu. Umožňuje neúnavnou práci a ergonomické držení
- Kompatibilní se všemi běžnými systémy lisovacích nástrojů. Maximální lisovací rozsah pro plast 110 mm a pro kov 54 mm
- FLEX PressControl, aplikace pro větší bezpečnost a spolehlivost. Prostřednictvím implementované technologie Bluetooth® lze načíst data přístroje, např. vyhodnocení výkonu, kontrolu stavu, dokumentaci k instalacím, zprávy a mnoho dalšího.
- Kontrola lisovací síly LED ukazatelem a automatická kontrola kapacity akumulátoru, s elektronickým zajištěním aretačního čepu, automatické a přesné slisování
- Integrované LED světlo k osvětlení lisovaných míst i v nepřístupných prostorách. Je tak zajištěno správné polohování lisovacích čelistí
- Přímé přerušení procesu při chybném slisování, snadné odemčení lisovacích čelistí stiskem tlačítka
- Na všechna instalační vedení z měděných, nerezových nebo plastových materiálů v budovách
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Jmenovitý výkon | 32 kN |
| Max. lisovací rozsah pro kovy | 54 mm |
| Max. lisovací rozsah pro plasty | 110 mm |
| Rozměry dxšxv | 360 x 88 x 108 mm |
| Počet dodávaných akumulátorů | 1 Ks |
| S nabíječkou | Ano |
| Hmotnost bez akumulátoru | 2,35 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Přepravní kufr L-BOXX® (534215)
- 1× Rychlonabíječka 12/18 V (532280)
- 1× Akumulátor Li-Ion 18 V 2,5Ah (532732)
Zboží zařazeno v kategoriích











