Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX PP 40 12/2.5 Set, Aku lisovací kleště 12 V
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX PP 40 12/2.5 Set, Aku lisovací kleště 12 Vdo 3 dnů45 121 Kč/ ks37 290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX PP 40 12/2.5 Set, Aku lisovací kleště 12 V
- Velice dobře uchopitelný, lehký stroj s optimalizovaným komfortem pro obsluhu. Umožňuje neúnavnou práci a ergonomické držení
- Kompatibilní se všemi běžnými systémy lisovacích nástrojů. Maximální lisovací rozsah pro plast 40 mm a pro kov 35 mm
- FLEX PressControl, aplikace pro větší bezpečnost a spolehlivost. Prostřednictvím implementované technologie Bluetooth® lze načíst data přístroje, např. vyhodnocení výkonu, kontrolu stavu, dokumentaci k instalacím, zprávy a mnoho dalšího.
- Kontrola lisovací síly LED ukazatelem a automatická kontrola kapacity akumulátoru, s elektronickým zajištěním aretačního čepu, automatické a přesné slisování
- Integrované LED světlo k osvětlení lisovaných míst i v nepřístupných prostorách. Je tak zajištěno správné polohování lisovacích čelistí
- Přímé přerušení procesu při chybném slisování, snadné odemčení lisovacích čelistí stiskem tlačítka
- Ideální přizpůsobení pracovnímu prostředí díky upínací objímce otočné o 180°
- Na všechna instalační vedení z měděných, nerezových nebo plastových materiálů v budovách
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 12 V akumulátory
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon | 19 kN |
| Max. lisovací rozsah pro kovy | 35 mm |
| Max. lisovací rozsah pro plasty | 40 mm |
| Rozměry dxšxv | 332 x 75 x 88 mm |
| Počet dodávaných akumulátorů | 1 Ks (2,5ah) |
| S nabíječkou | Ano |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,58 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× Přepravní kufr L-BOXX® (534215)
- 1× Akumulátor Li-Ion 12 V (532290)
- 1× Rychlodobíjecí zařízení 12 V (532286)
Zboží zařazeno v kategoriích











