Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX RD SP 12/18/230 Digitální aku stavební rádio 12 / 18 V, STACK PACK
- Novinka
- TOP produkt

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
FLEX RD SP 12/18/230 Digitální aku stavební rádio 12 / 18 V, STACK PACKSkladem11 725 Kč/ ks9 690 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX RD SP 12/18/230 Digitální aku stavební rádio 12 / 18 V, STACK PACK
Dárek BATERIE 1x 5.0 Ah Zdarma !
- Robustní rádio na stavbu, vhodné pro příjem DAB+ a FM
- Plný, čistý zvuk díky 6 reproduktorů s 2x10 W, 2x20 W, 30 W basy a funkcí Boost. Individuální nastavení ekvalizéru pro špičkovou kvalitu zvuku
- Automatické vyhledávání stanic a 10 kanálů pro uložení stanic
- S integrovanou nabíječkou pro akumulátory 12/18 V. Nabíječka automaticky spustí nabíjení, jakmile použijete síťovou zástrčku
- Akumulátorové pracovní rádio je kompatibilní se skladovacím a přepravním systémem FLEX STACK PACK. To znamená, že jej lze snadno přepravit na staveniště s dalšími boxy na nářadí a příslušenství. Zámkové rychloupínací západky umožňují rychlé, flexibilní a snadné připojení každého boxu
- Osvětlený displej je umístěn pod úhlem. To zajišťuje bezproblémový výhled na displej a pohodlné ovládání, i když je součástí systému transportních boxů STACK PACK
- S integrovanou technologií Bluetooth®, AUX vstupem, USB-C připojením a možností dobíjení chytrých telefonů, tabletů
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 12 V a 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 12 / 18 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Výkon reproduktoru | 90 W |
| Frekvence DAB+ | 174.928 - 239.200 MHz |
| Frekvence FM | 87.5 - 108 MHz |
| Třída ochrany | IP 64 |
| Rozměry dxšxv | 390 x 585 x 200 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 8 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích
















