Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- SÍŤOVÉ NÁŘADÍ 230V
- Ostatní stroje
- FLEX RE 16-5 115, Kit B-Jet, RETECFLEX, univerzální stroj pro renovaci a modernizaci
FLEX RE 16-5 115, Kit B-Jet, RETECFLEX, univerzální stroj pro renovaci a modernizaci

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX RE 16-5 115, Kit B-Jet, RETECFLEX, univerzální stroj pro renovaci a modernizacido 3 dnů23 099 Kč/ ks19 090 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX RE 16-5 115, Kit B-Jet, RETECFLEX, univerzální stroj pro renovaci a modernizaci
- Šestinásobná mikroprocesorová elektronika: předvolba otáček, udržování konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochrana proti přetížení a kontrola teploty
- Motor: silný a výkonný pro rychlý postup prací
- Anti-kickback, vypne motor při zablokování nástroje
- Kompletně zalitý díl elektroniky chrání proti poškození způsobeným prachem. 3-násobná ochrana vinutí redukuje opotřebení motoru a prodlužuje jeho životnost
- Speciální pohon: speciální redukce převodovky pro vysoký točivý moment ve střední a nižší oblasti otáček
- S přídavným, plynule nastavitelným, ergonomickým držadlem se sníženými vibracem pro optimální ovládání a vedení stroje
- Dvoupolohový spínač, chráněný proti prachu
- Účinné odsávání prachu díky velkému průřezu pro odsávání. Jednoduchá a rychlá možnost připojení pomocí FLEX Clip-systému. Není nutný žádný adaptér a redukční spojka
- Odsávací kryty: s výškovým nastavením
- Univerzálně použitelný systém nástrojů, který může být přizpůsoben mnoha druhům použití při renovaci a modernizaci. Kompaktní, příručnía ideálněvhodnýpro opracování malých ploch takjako prookraje velkých ploch
- Aretace vřetene
- Diamantový brusný kotouč vhodný pro obroušení betonových desek, zbroušení zvětralého starého betonu, na tvrdé cementové omítky, na odstranění převisů po bednění, na vytvrzené vrstvy z epoxidových pryskyřic a sintrové vrstvy na betonu. Vysoký výkon při broušení a vyšší životnost díky novému tvaru segmentů. Optimální pro přípravu podkladů pro další úpravy.
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1600 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 950 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Průměr kotouče | 115 mm |
| Průměr frézovací hlavy | 80 mm |
| Max. hloubky frézy | 6 mm |
| Počet otáček na prázdno | 1900 - 5500 1/min |
| Upnutí nástroje sanační brusky | Ostatní |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 355 x 160 x 67 mm |
| Hmotnost | 3,1 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× B-Jet II D115 M14 (503053) Diamantový brusný talíř Beton-Jet
- 1× SG-RD115RE (366528) Odsávací kryt
- 1× SFT D80 RE (369314) Pevný výškově stavitelný odsávací kryt pro frézování
- 1× BP-M RE 115 M14 (503754) Unášecí talíř na suchý zip Ø 115, Bowl
- 1× Klíč, očko SW13/10 (505072)
- 1× Čelní klíč, 35x5 zalomený (392537)
- 1× Klíč na vnitřní šestihran, SW 4 (102229)
- 1× TK-L 238 (414093) Přepravní kufr L-BOXX®
- 1× TKE RE 14-5 (414182) Vložka do kufříku
- 1× Sada brusných kotoučů korund Ø 115
- 3× Upevňovací šrouby, M 8
- 1× Rámová rukojeť
Zboží zařazeno v kategoriích















