- Výměna pilového plátku bez nástrojů s funkcí vyskočení
- Dvojitě uložený zdvihový mechanismus s vyvážením vibrací pro pohodlnou práci
- Pilový plátek otočný o 180°
- Výkyvná opora pily se optimálně přizpůsobí obrobku
- Spínač pro pomalý a citlivý rozběh
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 12 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 12 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 Ah |
| Počet zdvihů na prázdno | 0 - 3000 1/min |
| Zdvih | 16 mm |
| Max. síla materiálu dřevo | 90 mm |
| Max. síla materiálu kov | 60 mm |
| Rozměry dxšxv | 330 x 75 x 138 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,5 kg |











