Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- AKU NÁŘADÍ 18V
- Pily
- Pily ocasky
- FLEX RSP DW 18.0-EC C, Aku - šavlová pila 18,0 V s orbitálním pohybem
FLEX RSP DW 18.0-EC C, Aku - šavlová pila 18,0 V s orbitálním pohybem

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX RSP DW 18.0-EC C, Aku - šavlová pila 18,0 V s orbitálním pohybemSkladem7 853 Kč/ ks6 490 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX RSP DW 18.0-EC C, Aku - šavlová pila 18,0 V s orbitálním pohybem
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Až o 40 % nižší vibrace díky dvojitě uloženému vedení hřídele pro práci bez únavy
- Výměna pilového plátku bez nástrojů s funkcí vyskočení
- Plynulá regulace otáček
- Pogumovaný kryt převodovky pro bezpečné uchopení
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- Ochrana zdvihového ústrojí proti prachu a stříkající vodě
- Plynulé nastavení orbitálního pohybu v rozsahu 0-3 mm, speciálně pro rychlé řezy ve dřevě
- Spínač pro pomalý a citlivý rozběh
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Univerzální upnutí pilového plátku: k usnadnění výměny pilového plátku
- Pilový plátek otočný o 180°
- Doraz pily stavitelný a snímatelný bez použití nástrojů
- Integrovaná LED dioda
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Počet zdvihů na prázdno | 0 - 3000 1/min |
| Zdvih | 32 mm |
| Max. síla materiálu dřevo | 300 mm |
| Max. síla materiálu kov | 20 mm |
| Rozměry dxšxv | 450 x 170 x 100 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 4,1 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích











