- Úvod
- NÁŘADÍ FLEX
- FLEX SBE 127 18-EC a pracovní stůl WB SBE 127 , Akumulátorová pásová pila 18 V
FLEX SBE 127 18-EC a pracovní stůl WB SBE 127 , Akumulátorová pásová pila 18 V
- Novinka
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Související zboží4
FLEX SBE 127 18-EC a pracovní stůl WB SBE 127 , Akumulátorová pásová pila 18 VSkladem22 900 Kč/ ks18 926 Kč bez DPH
FLEX SBE 127 18-EC a pracovní stůl WB SBE 127 , Akumulátorová pásová pila 18 V + pracovní stůl - Verze: 1x baterie 5.0 Ah a nabíječka a pracovní stul
- 1x akce baterie zdarma 5.0Ah
- Pásová pila je díky své konstrukci dokonale vyvážená, podpořená optimálním rozložením hmotnosti akumulátoru a motoru. Odlehčený stroj třídy 18 V
- SBE je vhodná především pro použití v prostředí ohroženém nebezpečím požáru, díky řezání kovu bez vzniku jisker
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Nastavitelná rychlost pásu pro dokonalé řezy různých materiálů
- Výměna pilového pásu bez nářadí, pro větší bezpečnost při používání se používá přídavný kryt pilového pásu
- Integrované LED-diody pro optimální osvětlení pracovního prostoru.
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- S kovovými háčky pro flexibilní upevnění
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |
|---|---|
| Délka pilového pásu | 1140 mm |
| Šířka pilového pásu | 13 mm |
| Tloušťka pilového pásu | 0,5 mm |
| Hloubka řezu | 127 mm |
| Šířka řezu | 127 mm |
| Rozměry dxšxv | 539 x 279 x 165 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 5,9 kg |
- 1x SBE 127 18-EC pásová pila
- 1× Bimetalový pilový pás
- 1× Přepravní kufřík
- 1x WB SBE 127 pracovní stůl
- 1x nabíječka CA 18.0-LD
- 1x akumulátor Li-Ion AP 18.0/5.0 Ah
- 1x akce baterie zdarma 5.0Ah
FLEX WB SBE 127 Pracovní stůl pro akumulátorovou pásovou pilu
Pro použití SBE 127 18-EC jako polostacionární pásové pily. Snadná montáž díky velkému otočnému knoflíku a upínací páce pro rychlou fixaci. Rameno je odpružené a nese váhu pásové pily. Snadno čitelná stupnice od 0 - 45°. Včetně robustního svěrák s pevnými čelistmi pro trubky a jiné profily s choulostivým povrchem. S flexibilním délkovým dorazem na obou stranách, až 310 mm vpravo a 380 mm vlevo. Díky tomu je práce s akumulátorovou pásovou pilou a stolem ještě přesnější a jednodušší. V případě potřeby lze stůl namontovat na základní rám WB 110-260.
| Nastavení úhlu | 45 ° |
|---|---|
| Šířka řezu 90° | 100 mm |
| Délka řezu 90° | 127 mm |
| Šířka řezu 45° | 33 mm |
| Délka řezu 45° | 58 mm |
| Hmotnost | 10,5 kg |
| Rozměry dxšxv | 314 x 405 x 255 mm |
















