Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX SBE 64 18-EC Aku pásová pila 18 V, 64mm
- Novinka
- Akce

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX SBE 64 18-EC Aku pásová pila 18 V, 64mmSkladem8 458 Kč/ ks6 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX SBE 64 18-EC Aku pásová pila 18 V, 64mm + 1x akce baterie zdarma 5.0Ah po registraci stroje kterou Vám uděláme
- Pásová pila je díky své konstrukci dokonale vyvážená, podpořená optimálním rozložením hmotnosti akumulátoru a motoru. Odlehčený stroj třídy 18 V
- SBE je vhodná především pro použití v prostředí ohroženém nebezpečím požáru, díky řezání kovu bez vzniku jisker
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Nastavitelná rychlost pásu pro dokonalé řezy různých materiálů
- Výměna pilového pásu bez nářadí, pro větší bezpečnost při používání se používá přídavný kryt pilového pásu
- Integrované LED-diody pro optimální osvětlení pracovního prostoru.
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- S kovovými háčky pro flexibilní upevnění
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |
|---|---|
| Délka pilového pásu | 835 mm |
| Šířka pilového pásu | 13 mm |
| Tloušťka pilového pásu | 0,5 mm |
| Hloubka řezu | 64 mm |
| Šířka řezu | 64 mm |
| Rozměry dxšxv | 384 x 200 x 193 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 3,3 kg |
Výrobce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Dovozce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Zboží zařazeno v kategoriích















