Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX SE 125 18.0-EC/5.0 Set, Aku-SUPRAFLEX 18,0 V, speciální bruska na broušení lakovaných povrchů, dřeva, kamene a kovů
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX SE 125 18.0-EC/5.0 Set, Aku-SUPRAFLEX 18,0 V, speciální bruska na broušení lakovaných povrchů, dřeva, kamene a kovůdo 3 dnů22 736 Kč/ ks18 790 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX SE 125 18.0-EC/5.0 Set, Aku-SUPRAFLEX 18,0 V, speciální bruska na broušení lakovaných povrchů, dřeva, kamene a kovů
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Elektronika: předvolba otáček - 4 stupně, udržování konstantních otáček tachogenerátorem, ochrana proti přetížení, ochrana proti opětovnému spuštění, kontrola teploty
- Novinka, co se týče kombinace planetového a úhlového pohonu pro snížení hluku a co nejlepší otáčivý moment
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- Perfektní ochrana před prachem díky snímatelné kovové ochranné mřížce
- Extrémně štíhlá rukojeť s úpravou Softgrip pro perfektní držení
- Držadlový kryt: ergonomicky tvarovaný se SoftGripem. Stroj je možné precizně vést a padne příjemně a bezpečně do ruky
- Ochranný kryt s výkyvným okrajovým segmentem
- Jednoduché ovládání díky tvaru a konstrukci vypínače, chráněného proti prachu
- Aretace vřetene
- Specialista pro sanace, renovace, modernizace, opracování ušlechtilé oceli, kovů, přírodního a umělého kamene, lakovaných povrchů
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Max. velikost podložného talíře | 125 mm |
| Počet otáček na prázdno | 660 / 930 / 1195 / 1500 1/min |
| Upnutí nástroje rotační brusky | M 14 |
| Počet dodávaných akumulátorů | 2 Ks |
| S nabíječkou | Ano |
| Hmotnost bez akumulátoru | 2,2 kg |
- 1× Odsávací kryt s otočným okrajovým segmentem (393363)
- 1× Adaptér (445142)
- 1× Unášecí talíř na suchý zip (391727)
- 1× Čelní klíč (398365)
- 1× Klíč na vnitřní šestihrany (102229)
- 1× Klíč na vnitřní šestihrany (392731)
- 1× Přepravní kufr L-BOXX® (414093)
- 1× Vložka do kufříku (503134)
- 1× Držadlo (450774)
- 2× Akumulátor Li-Ion 18 V (532733)
- 1× Rychlonabíječka 12/18 V (532280)
Zboží zařazeno v kategoriích














