Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX VAC 800-EC Air Protect 14 Set Stavební čistička vzduchu s filtrací HEPA 14
- Novinka
- Akce

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX VAC 800-EC Air Protect 14 Set Stavební čistička vzduchu s filtrací HEPA 14Skladem26 123 Kč/ ks21 589 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX VAC 800-EC Air Protect 14 Set Stavební čistička vzduchu s filtrací HEPA 14
- Pro udržování čistého vzduchu při sanačních pracích ve špinavých provozech. Chrání uživatele filtrací jemného prachu při použití filtrů s aktivním uhlím a filtrů pro jemný, hrubý prach M/H
- Prach je odsáván přímo v místě vzniku. Díky instalaci mobilních umělohmotných stěn a propustí je docílen podtlak, bránící šíření prachu mimo pracovní oblast
- Monitorování objemu vzduchu se stavitelným průtokem vzduchu otočným spínačem. Potřebný podtlak lze volně nastavit a přizpůsobit pracovnímu prostředí
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Nízká pracovní hlučnost, s funkcí nočního provozu
- Kompaktní konstrukce, nejlehčí nářadí své třídy se systémem vedení vzduchu 125 Ř mm
- Vysoké proudění vzduchu
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 170 W |
|---|---|
| Jmenovitý příkon | 1,7-1,45 A |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Jištěnín C | 10 A |
| Max. průtok čističky vzduchu | 544 m³/h |
| Plocha filtru čističky vzduchu | 7,26 m² |
| Průměr připojení odsávání vysavače | 125 mm |
| Délka kabelu | 3,5 m |
| Rozměry dxšxv | 373 x 400 x 508 mm |
| Hmotnost | 7,2 kg |
| Hladina akustického tlaku dle EN 60745 | 58 dB(A) |
OBSAH DODÁVKY
- VAC 800-EC Air Protect 14 (505749) čistička vzduchu
- SH 125x5m C (477672) Hadice
Výrobce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Dovozce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Zboží zařazeno v kategoriích












