Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX VC 2 L MC Hip 18.0-EC Kompaktní aku vysavač 1,5 l třída L
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX VC 2 L MC Hip 18.0-EC Kompaktní aku vysavač 1,5 l třída LSkladem5 917 Kč/ ks4 890 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX VC 2 L MC Hip 18.0-EC Kompaktní aku vysavač 1,5 l třída L
- Velmi kompaktní, šikovný a lehký vysavač s bederním pásem a popruhem pro mobilní použití. Díky kompaktním konstrukci se hodí do každého vozidla
- Postroj a bederní pás lze snadno sejmout po stisknutí tlačítka
- Vysoce výkonná turbína s vysokým výkonem sání a podtlakem. To znamená vynikající výsledek odsávání
- Manuálním spuštěním čištění filtru se uvolňuje uložený prach cíleným rázem vzduchu do filtrační patrony
- Optimalizované čištění a zvýšený stupeň naplnění kontejneru díky plochému skládanému filtru
- S kompaktní hadicí průměru 32 mm teleskopickou od 0,5 m po 2,5 m
- Držák ruční trubice zajišťuje uspořádání při přepravě
- Výkonný vysavač pro profesionální použití po montážních pracích, čištění motorových vozidel, atd. Jednoduché připojení FLEX-elektrického nářadí s FLEX-Clip systémem pro odsávání
- Ideální pro všechny montážní a úklidocé práce, osazování hmoždinek nebo kotev, broušení ploch
- Eco režim prodlužuje výdrž baterie až na 45 minut při maximálním podtlaku 15 400 Pa, výdrž baterie v režimu boost je 22 minut
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |
|---|---|
| Průtok vzduchu vysavače | 1200 l/min |
| Max. podtlak | 15700 Pa |
| Plocha filtru | 1250 cm² |
| Objem nádoby | 1,5 L |
| Délka hadice | 2,5 m |
| Rozměry dxšxv | 340 x 135 x 290 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 2,0 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× FS-F VC 2 Hip VE5 (530573) Plstěný filtrační sáček
- 1× SH-C 32x0,5-2,5m NL (487295) Sací hadice
- 1× HB VC 2 Hip (530572) opaskový Postroj
- 1x vysavač
Zboží zařazeno v kategoriích

















