FLEX VC 6 L MC kompaktní vysavač 6 l, třída L + fleecové filtrační sáčky
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Související zboží1
FLEX VC 6 L MC kompaktní vysavač 6 l, třída L + fleecové filtrační sáčkySkladem4 190 Kč/ ks3 463 Kč bez DPH
FLEX VC 6 L MC kompaktní vysavač 6 l, třída L + fleecové filtrační sáčky
- Velice kompaktní, příruční a lehký vysavač s řemenem pro mobilní použití. Díky kompaktní konstrukci je vhodný do každého vozidla.
- Vysoce výkonná turbína s vysokým výkonem sání a podtlakem. To znamená vynikající výsledek odsávání
- Manuálním spuštěním čištění filtru se uvolňuje uložený prach cíleným rázem vzduchu do filtrační patrony
- Optimalizované čištění a zvýšený stupeň naplnění kontejneru díky plochému skládanému filtru
- Odkládání příslušenství v držácích integrovaných na motorové části
- S kompaktní hadicí průměru 32 mm teleskopickou od 0,5 m po 2,5 m. Dobře ovladatelný, lehce přepravovatelný
- Včetně lehce montovateného podvozku
- Výkonný vysavač pro profesionální použití po montážních pracích, čištění motorových vozidel, atd. Jednoduché připojení FLEX-elektrického nářadí s FLEX-Clip systémem pro odsávání
- Optimální pro úklidové práce v kancelářích, skladech, dílnách a vozidlech
| Příkon | 1200 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Průtok vzduchu vysavače | 2280 l/min |
| Max. podtlak | 23000 Pa |
| Plocha filtru | 3000 cm² |
| Objem nádoby | 6 L |
| Počet sacích motorů | 1 Ks |
| Délka kabelu | 5,0 m |
| Provoz s prachovým sáčkem | ano |
| Rozměry dxšxv | 300 x 230 x 440 mm |
| Hmotnost | 4,7 kg |
Balení obsahuje:
1x VC 6 L MC vysavač
1x sací hadice Ø 32 mm x 0,5–2,5 m 1x plochý skládaný filtr třídy L
1x rounový filtrační sáček třídy L
1x ruční trubice
1x štěrbinová hubice
1x kulatý kartáč
1x hubice na čalounění
1x polstrovaný popruh na přenášení
1x podvozek
+
5x Plstěný filtrační sáček FS-F VC 6 VE5












