Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX VC 9 L MC 18 RC Kompaktní aku vysavače s manuálním čištěním filtru, 9 l, třída L, STACK PACK
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX VC 9 L MC 18 RC Kompaktní aku vysavače s manuálním čištěním filtru, 9 l, třída L, STACK PACKSkladem6 885 Kč/ ks5 690 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX VC 9 L MC 18 RC Kompaktní aku vysavače s manuálním čištěním filtru, 9 l, třída L, STACK PACK
- Velmi kompaktní, praktický a lehký vysavač s rukojetí a popruhem pro mobilní použití. Díky kompaktní konstrukci se vejde do každého vozidla
- Snadno odstraňuje usazeniny, odolné nečistoty a vodu
- S rádiovým dálkovým ovládáním pro připojení elektrického nářadí. Vysavač se aktivuje stisknutím tlačítka nebo pomocí vibračního senzoru.
- Manuálním spuštěním čištění filtru se uvolňuje uložený prach cíleným rázem vzduchu do filtrační patrony
- Optimalizované čištění a zvýšená úroveň naplnění nádoby díky kulatému filtru
- Vysoce výkonná turbína s vysokým výkonem sání a podtlakem. To znamená vynikající výsledek odsávání
- Akumulátorový vysavač je kompatibilní se skladovacím a přepravním systémem FLEX STACK PACK. Lze jej snadno přepravit na staveniště s dalšími boxy na nářadí a příslušenství. Zámkové rychloupínací západky umožňují rychlé, flexibilní a snadné připojení každého boxu
- S kompaktní hadicí průměru 32 mm teleskopickou od 0,5 m po 1,5 m. Dobře ovladatelný, lehce přepravovatelný
- S integrovaným úložným prostorem pro příslušenství v samostatné přihrádce a držáky pro sací hadici na víku.
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Průtok vzduchu vysavače | 1780 l/min |
| Max. podtlak | 20400 Pa |
| Objem nádoby | 9,5 L |
| Objem naplnění tekutinou | 7,6 L |
| Délka hadice | 1,5 m |
| Počet sacích motorů | 1 Ks |
| Rozměry dxšxv | 440 x 340 x 258 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 4,7 kg |
- 1× Přepravni řeminek
Výrobce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Dovozce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Zboží zařazeno v kategoriích















