Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX VCE 22 L MC 2x18.0 Akumulátorový bezpečnostní vysavač 18 V, 20 l, třída L + FLEX P-Set 18-88 R, sada dvou akumulátorů 8,0 Ah, 18 V
- Novinka
- Akce
- TOP produkt

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX VCE 22 L MC 2x18.0 Akumulátorový bezpečnostní vysavač 18 V, 20 l, třída L + FLEX P-Set 18-88 R, sada dvou akumulátorů 8,0 Ah, 18 VSkladem29 000 Kč/ ks23 967 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX VCE 22 L MC 2x18.0 Akumulátorový bezpečnostní vysavač 18 V, 20 l, třída L + FLEX P-Set 18-88 R, sada dvou akumulátorů 8,0 Ah, 18 V
- Zaujme svým výkonem se sadou akumulátoru 2 x 18 V. Průtok vzduchu a doba chodu jsou optimalizovány pro použití s „Giraffe" což znamená, že průtok vzduchu neklesne pod 1400 litrů vzduchu za minutu a zajišťuje tak bezprašnou práci
- Vysoce výkonná turbína s vysokým výkonem sání a podtlakem. To znamená vynikající výsledek odsávání
- Eco režim prodlužuje výdrž baterie až na 52 minut při maximálním podtlaku 12000 Pa, výdrž baterie v režimu boost je 30 minut
- Příruční a kompaktní vysavač, snadno manipulovatelný
- Manuálním spuštěním čištění filtru se uvolňuje uložený prach cíleným rázem vzduchu do filtrační patrony
- Omezení rozběhového proudu zabraňuje přetížení v síti. Zpoždění při vypnutí (5s) odsaje zbytky prachu ze sací hadice
- Vybaveno vícevrstvým filtračním sáčkem z odolného rouna. Sáček je vhodný pro separaci odpadů
- Možnost odkládání nástrojů na hlavici vysavače a zásobník na příslušenství pro sací nástavce a sací trubice na zadní straně
- Samouzavírací box na akumulátory, chrání baterie před znečištěním a vlhkostí<br />
- Bezpečnostní vysavač třídy L, vhodný pro všechny druhy prachu s hodnotami AGW > 1 mg/m³
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Průtok vzduchu vysavače | 2300 l/min |
| Max. podtlak | 15200 Pa |
| Plocha filtru | 3000 cm² |
| Objem nádoby | 21 L |
| Délka hadice | 4 m m |
| Počet sacích motorů | 1 Ks |
| Rozměry dxšxv | 375 x 392 x 530 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 7,2 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× SH-C 32x4m NL (445037) hadice
- 1× SAD-C D25-32 AS (445029) adaptér
- 1x FLEX P-Set 18-88 R, sada dvou akumulátorů 8,0 Ah
- 1x FLEX VCE 22 L MC 2x18.0 Akumulátorový bezpečnostní vysavač 18 V, 20 l, třída L
Zboží zařazeno v kategoriích














