Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX VCE 26 H MC, Bezpečnostní vysavač s manuálním čištěním filtru, 25 l, třída H
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX VCE 26 H MC, Bezpečnostní vysavač s manuálním čištěním filtru, 25 l, třída Hdo 3 dnů23 099 Kč/ ks19 090 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX VCE 26 H MC, Bezpečnostní vysavač s manuálním čištěním filtru, 25 l, třída H
- Příruční a kompaktní vysavač, snadno manipulovatelný
- Vysoce výkonná turbína s vysokým výkonem sání a podtlakem. To znamená vynikající výsledek odsávání
- Manuálním spuštěním čištění filtru se uvolňuje uložený prach cíleným rázem vzduchu do filtrační patrony
- Vhodné pro suché, zdraví ohrožující, nehořlavé druhy prachu a látky, které mohou vyvolat rakovinu
- Bezpečnostní vysavač třídy H: vhodný pro všechny druhy prachu s AGW-hodnotami < 0,1 mg/mł
- Ideální pro sanaci plísní, minerální vlny, brusného prachu z dřevěných povrchů, impregnovaných nebezpečnými prostředky a laky, olovo, nikl, kadmium, chrom, chroman zinku, atd.
- Kontrola naplnění nádoby při odsávání tekutin pomocí plovákového ventilu
- Technologie průtokového senzoru monitoruje objem toku vzduchu a hlásí akustickým signálem jeho pokles pod předepsanou minimální hodnotu ≤ 20 m/s
- Zástrčka pro připojení elektronářadí se spínací automatikou
- Omezení rozběhového proudu zabraňuje přetížení v síti. Zpoždění při vypnutí (5s) odsaje zbytky prachu ze sací hadice
- Systém pro odložení odsávacích nástavců na zadní části vysavače
- Možnost odkládání nástrojů na hlavici vysavače a zásobník na příslušenství pro sací nástavce a sací trubice na zadní straně
- Antistatické provedení, zabraňuje ulpívání prachu na sací hadici
- Vybaveno vliesovým filtračním sáčkem pro optimální plnění
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1200 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Průtok vzduchu vysavače | 3700 l/min |
| Max. podtlak | 24500 Pa |
| Plocha filtru | 3000 cm² |
| Objem nádoby | 25 L |
| Objem naplnění tekutinou | 16 L |
| Regulace výkonu sání | Mechanicky |
| Délka hadice | 4 m m |
| Počet sacích motorů | 1 Ks |
| Délka kabelu | 7,5 m |
| Rozměry dxšxv | 475 x 377 x 526 mm |
| Hmotnost | 10 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích









