Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX VCE 50 WET, Vysavač na mokré vysávání s integrovanou vodní pumpou až 233 L/min , 50 l
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX VCE 50 WET, Vysavač na mokré vysávání s integrovanou vodní pumpou až 233 L/min , 50 lSkladem30 359 Kč/ ks25 090 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX VCE 50 WET, Vysavač na mokré vysávání s integrovanou vodní pumpou až 233 L/min , 50 l
- S integrovaným výkonným čerpadlem na znečištěnou vodu pro odstraňování škod způsobených vodou na staveništích, odsávání velkého množství kapalin, odsávání nádob, použití při povodních, pro renovaci plochých střech, pro čištění zahradních jezírek a bazénů. Sáček na hrubé nečistoty chrání filtr a čerpadlo před ucpáním
- Maximální sací výška dosahuje až 2,3 metrů v režimu plného sání (pod hladinou) a až 8 metrů při nasávání směsi voda-vzduch. Maximální dopravní vzdálenost je 50 metrů s maximálním výškovým rozdílem 3 metry. Maximální dopravní výška je 9 metrů s dopravní vzdáleností 10 metrů
- Spolehlivý a bezpečný i při použití ve vlhkém prostředí díky hadicovým přípojkám se stupněm krytí IP 68
- Proudový ochranný spínač PRCD: integrován v kabelu
- S hliníkovou C spojkou a rozsáhlým příslušenstvím
- Vybaveno velkými koly a dvěma výkyvnými vodícími kovovými kolečky
- Robustní nádoba s a integrovaným úchopem pro jednoduché vyprázdnění nádoby
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1300 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Průtok vzduchu vysavače | 4200 l/min |
| Max. podtlak | 23000 Pa |
| Objem nádoby | 50 L |
| Délka kabelu | 7,5 m |
| Rozměry dxšxv | 500 x 440 x 650 mm |
| Hmotnost | 15 kg |
| Hladina akustického tlaku dle EN 60745 | 70 dB(A) |
| Čerpací výkon | 14000 |
| Max. čerpací výkon | 9 m |
Zboží zařazeno v kategoriích













