Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX WL 1000 GE 6 , LED akumulátorová svítilna pro brusku na stěny a stropy GE 6

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX WL 1000 GE 6 , LED akumulátorová svítilna pro brusku na stěny a stropy GE 6do 3 dnů4 949 Kč/ ks4 090 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX WL 1000 GE 6 , LED akumulátorová svítilna pro brusku na stěny a stropy GE 6
- Světelný kroužek pro brusku na stěny a stropy GE 6 R / X. Detekce nerovností při broušení šetří dodatečné práce. Jednoduchá montáž
- Se dvěma úrovněmi jasu 800 lumenů a 400 lumenů a senzorem automatického vypnutí.
- Vizuální systém včasného varování: konec nabití akumulátoru je signalizován blikáním každé 3 minuty.
- S nabíjecím portem USB-C
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
| Napětí akumulátoru | 4 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 4,0 Ah |
| Teplota barev | 4000 CCT |
| Světelný tok | 400 / 800 lm |
| Index vykreslení barev | RA>80 CRI |
| Třída ochrany | IP 65 |
| Rozměry dxšxv | 223 x 230 x 38 mm |
| Hmotnost s akumulátorem | 0,462 kg |
- 1× Akumulátor Li-Ion (535260)
- 1x LED akumulátorová svítilna pro brusku na stěny a stropy GE 6
Výrobce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Dovozce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Zboží zařazeno v kategoriích













