Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- AKU NÁŘADÍ 18V
- Leštičky
- FLEX XCE 2 8 150 18-EC Set, Akumulátorová excentrická leštička s permanentní rotací 18 V
FLEX XCE 2 8 150 18-EC Set, Akumulátorová excentrická leštička s permanentní rotací 18 V

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží8
FLEX XCE 2 8 150 18-EC Set, Akumulátorová excentrická leštička s permanentní rotací 18 VSkladem21 284 Kč/ ks17 590 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX XCE 2 8 150 18-EC Set, Akumulátorová excentrická leštička s permanentní rotací 18 V
- Výkonná jako síťová leštička po celou dobu životnosti akumulátoru
- CDC-konstantní elektronika zamezuje nestabiním otáčkám
- Spínač pro přidávání výkonu: pro jemný start, rozběhové otáčky a aretace pro trvalý běh
- Snadná regulace otáček pomocí oboustranně přístupného potenciometru
- Ideální rozsah otáček pro automotiv, lodní a letecké aplikace
- Ideálně se hodí k odstranění středních škrábanců, odstranění stop po užívání a hologramů
- Maximální účinnost v jednom kroku v systému FLEX 1-Step, s fialovou houbou a fialovou politurou
- Nová generace bezuhlíkových motorů s vysokým stupněm účinnosti a výkonu
- Nově vyvinutá vysoce výkonná převodovka pro maximální redukci hluku a vibrací
- Přídavný vnější převod umožňuje permanentní rotační pohon při současném excentrickém pohybu
- Ergonomicky tvarované úchopy s protikluznou úpravou pro dokonalé vedení po povrchu
- Extrémně plochá převodová hlava snižuje těžiště. Stroj je tak možné dokonale vést v každé poloze
- S pogumovanou plochou krytu pro jisté odkládání
- Mikroprocesorová elektronika s pozvolným rozběhem, ochranou proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, kontrolou teploty, ochranou proti přetížení
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Max. velikost podložného talíře | 150 mm |
| Leštící zdvih | 8 mm |
| Počet otáček na prázdno | 225 - 700 1/min |
| Počet zdvihů na prázdno | 2700 - 8700 1/min |
| Rozměry dxšxv | 388 x 125 x 126 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 2,0 kg |
| Hladina akustického tlaku dle EN 60745 | 79 dB(A) |
| Vibrace dle EN 60745 | 5,1 m/s² |
OBSAH DODÁVKY
- 1× BP-M/R D150 XCE/XFE (487988) Speciální tlumený talíř na suchý zip
- 1× CA 12/18 230/CEE (532280) Rychlonabíječka 12/18 V
- 2× AP 18/5.0 (532733) Akumulátor Li-Ion 18 V
Výrobce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Dovozce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Zboží zařazeno v kategoriích






















