Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX XFE 2 15 14-EC C Excentrická leštička s volným pohybem

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
FLEX XFE 2 15 14-EC C Excentrická leštička s volným pohybemdo 3 dnů13 661 Kč/ ks11 290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX XFE 2 15 14-EC C Excentrická leštička s volným pohybem
- Nová generace bezuhlíkových motorů s vysokým stupněm účinnosti a výkonu
- Mikroprocesorová elektronika: plynulá předvolba otáček, udržovaní konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, ochrana proti přetíženi, ochrana proti opětovnému spuštění a kontrola teploty
- Spínač pro přidávání výkonu: pro jemný start, rozběhové otáčky a aretace pro trvalý běh
- Extrémně plochá převodová hlava snižuje těžiště. Stroj je tak možné dokonale vést v každé poloze
- Nově vyvinutá vysoce výkonná převodovka pro maximální redukci hluku a vibrací
- Ergonomicky tvarované úchopy s protikluznou úpravou pro dokonalé vedení po povrchu
- Snadná regulace otáček pomocí oboustranně přístupného potenciometru
- Ideální rozsah otáček pro automotiv, lodní a letecké aplikace
- Ideálně se hodí k odstranění hologramů a k odstranění lehkých škrábanců
- Maximální hluboký lesk v systému FLEX 2-Step, s černou houbou a černou politurou
- S pogumovanou plochou krytu pro jisté odkládání
| Příkon | 1400 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Max. velikost podložného talíře | 150 mm |
| Max. velikost leštící hlavy | 150 mm |
| Leštící zdvih | 15 mm |
| Počet otáček na prázdno | 1350 - 4350 1/min |
| Počet zdvihů na prázdno | 2700 - 8700 1/min |
| Délka kabelu | 6 m |
| Typ kabelu | PUR |
| Rozměry dxšxv | 425 x 72 x 128 mm |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Hladina akustického tlaku | 75 dB(A) |
| Vibrace | 3,1 m/s² |
- 1× Speciální tlumený talíř na suchý zip (487988)
Výrobce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Dovozce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Zboží zařazeno v kategoriích

















