Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- NÁŘADÍ FLEX
- FLEX VC 21 L MC + filtrační sáčky, Bezpečnostní vysavač, 20 l, třída L
FLEX VC 21 L MC + filtrační sáčky, Bezpečnostní vysavač, 20 l, třída L
- Novinka
- Akce

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX VC 21 L MC + filtrační sáčky, Bezpečnostní vysavač, 20 l, třída LSkladem6 642 Kč/ ks5 489 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX VC 21 L MC + filtrační sáčky, Bezpečnostní vysavač, 20 l, třída L
- Příruční a kompaktní vysavač, snadno manipulovatelný
- Vysoce výkonná turbína s vysokým výkonem sání a podtlakem. To znamená vynikající výsledek odsávání
- Manuálním spuštěním čištění filtru se uvolňuje uložený prach cíleným rázem vzduchu do filtrační patrony
- Kontrola naplnění nádoby při odsávání tekutin pomocí plovákového ventilu
- Zástrčka pro připojení elektronářadí se spínací automatikou
- Možnost odkládání nástrojů na hlavici vysavače a zásobník na příslušenství pro sací nástavce a sací trubice na zadní straně
- Vyhovuje vyššímu zatížení dle EN 60335-2-69 pro profesionální využití. Vhodný pro úklid kanceláří, skladových prostor, dílen a automobilů. Vhodný pro odsávání menšího množství prachu od elektronářadí, např. vibračních, excentrických brusek, t.j. nástrojů s malým množstvím prachového odpadu
- Vybaveno vícevrstvým filtračním sáčkem z odolného rouna. Sáček je vhodný pro separaci odpadů
- Bezpečnostní vysavač třídy L, vhodný pro všechny druhy prachu s hodnotami AGW > 1 mg/m³
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1000 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Průtok vzduchu vysavače | 3600 l/min |
| Max. podtlak | 21000 Pa |
| Plocha filtru | 3000 cm² |
| Objem nádoby | 20 L |
| Objem naplnění tekutinou | 11 L |
| Regulace výkonu sání | Bez |
| Délka hadice | 3,5 m |
| Počet sacích motorů | 1 Ks |
| Délka kabelu | 5,0 m |
| Rozměry dxšxv | 430 x 380 x 506 mm |
| Hmotnost | 7,4 kg |
Balení obsahuje:
1x VC 21 L MC včetně příslušenství
1x bohatá úklidová sada
5x rounový filtrační sáček
Zboží zařazeno v kategoriích















