Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX CS 68 18-EC, Aku okružní pila 68mm se zápustným krytem 18 V
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
FLEX CS 68 18-EC, Aku okružní pila 68mm se zápustným krytem 18 VSkladem13 782 Kč/ ks11 390 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX CS 68 18-EC, Aku okružní pila 68mm se zápustným krytem 18 V
- Ideální pro klasické použití v oblasti suché stavby a sanací. Např. pro řezání sádrokartonových desek, dřevěných materiálů i OSB-desek
- Stupnice úhlů od 0° do 56°. S přednastavením úhlu 22,5° / 45° a 56°. Dobře čitelné a přesně nastavitelné díky dlouhé napínací páce
- Vysoce kvalitní ochranný kryt a vodící deska z tlakového odlitku s magnéziem
- Rovné řezy bez třísek a silné řezy díky použití vodicích lišt. Drážky vodicích lišt se nachází přímo v základní desce. Kompatibilní se systémem FLEX a dalšími systémy
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- 18 V EC-motor s ochranou proti přetížení a kontrolou teploty
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Motorová brzda zastaví řezací kotouč během 2 sekund
- Integrované LED-diody pro optimální osvětlení pracovního prostoru.
- Aretace vřetene: pro rychlou výměnu kotoučů
- S kovovými háčky pro flexibilní upevnění
- Možnost připojení na externí odsávání s koncovkou Ø 27, 36 mm
- Sáček na zachytávání špon pro bezprašnou práci
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Hloubka řezu | 0-68 mm |
| Hloubka řezu v pokosu (45°) | 0-50 mm |
| Průměr pilového kotouče | 190 mm |
| Vrtání pilového kotouče | 20 mm |
| Rozsah otáčení | 0.56 ° |
| Přednastavení úhlu | 0 / 22,5 / 45 ° |
| Rozměry dxšxv | 352 x 200 x 273 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 4,3 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× D190x1,6/1,0x20 HW Z=24/+17° WZ/DZ (532703)
- 1× Paralelní doraz
- 1× Prachový vak
- 1× TK-L 374 (414107) kufr
Zboží zařazeno v kategoriích
















