- VYTÁPĚNÍ A ENERGIE
- SPORT A VOLNÝ ČAS
Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX D254x2,0/1,4x30 HW Z=40/+18° WZ/WZ/DZ pilový kotouč se střídavým ozubením 254mm
- Novinka
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
FLEX D254x2,0/1,4x30 HW Z=40/+18° WZ/WZ/DZ pilový kotouč se střídavým ozubením 254mmdo 3 dnů2 614 Kč/ ks2 160 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX D254x2,0/1,4x30 HW Z=40/+18° WZ/WZ/DZ pilový kotouč se střídavým ozubením 254mm
Pro podélné a příčné řezy do masivního dřeva a pro řezání dřevěných materiálů, jako jsou dřevotřískové desky, OSB desky, MDF desky, jakož i řezy do lakovaných dřevěných materiálů a laminátů.
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Vnější průměr | 254 mm |
|---|---|
| Šířka řezu | 2,0 mm |
| Síla unašeče | 1,4 mm |
| Průměr upnutí | 30 mm |
| Počet zubů | 40 Ks |
| Řezný materiál | HM |
| Materiál pilového plátku | Ocel |
| Jednotka balení | 1 Ks |
1ks v balení
Zboží zařazeno v kategoriích









