FLEX TS 92 18-EC, Akumulátorová stolní pila 18V
- Novinka
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Související zboží3
FLEX TS 92 18-EC, Akumulátorová stolní pila 18VSkladem31 085 Kč/ ks25 690 Kč bez DPH
FLEX TS 92 18-EC, Akumulátorová stolní pila 18V
- Řezný výkon 92 mm s jediným pilovým kotoučem 254 mm. Výšku řezu lze snadno a přesně nastavit pomocí ručního kolečka
- Extrémně lehká akumulátorová stolní pila pro maximální mobilitu na stavbě. Lze upevnit na skládací základní rám bez nářadí (volitelné příslušenství)
- Úhlový doraz s dlouhým vodicím profilem a přesným nastavením, nastavitelný od 0° do 60° se západkami Pro pokosové řezy do 480 mm
- Plynulé nastavení úhlu pro řezy v pokosu od 0-45°
- Práce s ohledem na materiál a se správnou rychlostí. Nastavená předvolba rychlosti se převezme jako konstantní rychlost. Výsledkem je lepší kvalita řezu a prodloužená životnost pilového kotouče
- 18 V EC-motor s ochranou proti přetížení a kontrolou teploty
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Pohodlná práce s funkcí CutSense - Auto Mode, senzor po řezu zastaví motor
- LED světlo integrované v paralelním dorazu pro optimální osvětlení pracovního prostoru. Nabíjení pomocí USB-C
- Vysoce přesný paralelní doraz s ozubenou tyčí. Podporovány jsou podélné řezy do 427 mm vlevo a 780 mm vpravo. Plynulý chod a rychlé nastavení
- Veškeré příslušenství, jako je úhlový doraz, paralelní doraz, tlačná tyč, ochranný kryt, ochrana proti zpětnému rázu, jakož i nářadí a imbusové klíče lze pro přepravu uložit pod stůl
- Možnost připojení na externí odsávání s koncovkou Ø 27, 36 mm
- Sáček na zachytávání špon pro bezprašnou práci
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
| Rozměry dxšxv | 706 x 695 x 346 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 23 kg |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet otáček na prázdno | 2000 / 2600 / 3200 / 3800 / 4400 / 5000 1/min |
| Max. longitudinal cut left | 427 mm |
| Max. longitudinal cut right | 780 mm |
| Hloubka řezu v pokosu (45°) | 58 mm |
| Hloubka řezu | 92 mm |
| Max. cutting width, angle stop | 480 mm |
| Table size, width | 560 mm |
| Table size, length | 702 mm |
| Angle setting, stop | 60° - 0° - 60 ° |
| Přednastavení úhlu | 0 / 45 ° |
obsah balení:
1x TS 92 18-EC
1x pilový kotouč D254x2,0/1,4x30 HW Z=40/+18° WZ/WZ/DZ
1x ochranný kryt
1x paralelní doraz
1x úhlový doraz
1x zápustný klín
1x zařízení proti zpětnému rázu
1x přítlačná tyč
1x prachový sáček
1x klipový adaptér SAD-C 36 AS
1x odsávací adaptér
1x klíč
1x imbusový klíč SW 5


















