Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX DW 45 18.0-EC C, Aku šroubovák na sádrokarton 18,0 V

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
FLEX DW 45 18.0-EC C, Aku šroubovák na sádrokarton 18,0 VSkladem7 127 Kč/ ks5 890 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX DW 45 18.0-EC C, Aku šroubovák na sádrokarton 18,0 V
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Pravý/levý chod s uzávěrou proti nechtěnému spuštění
- Elektronická rychlobrzda
- Rychlostní spínač s blokováním zapnutí
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- Ergonomicky tvarované soft-držadlo s přepínačem a aretací pro nepřetržitý provoz
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- Hloubkový doraz odnímatelný bez použití nástroje
- Zásobník na páskované šrouby odnímatelný bez použití nástrojů
- Ergonomické obouručné ovládání zásobníku a stavebního šroubováku pro spolehlivé a přesné používání
- Včetně opaskové spony a držáku bitů
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Max. točivý moment | 28 Nm |
| Počet otáček na prázdno | 0 - 4500 1/min |
| Upnutí nástroje stavebního šroubováku | 1/4" vnitřní |
| Max. průměr šroubu | 4,2 mm |
| Počet dodávaných akumulátorů | 0 Ks |
| S nabíječkou | ne |
| Rozměry dxšxv | 337 x 75 x 203 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 0,975 kg |
- OBSAH DODÁVKY
- 1× UH-M 50 E6,3-C6,3 (395919)Držák bitů
- 1× Držák bitů DD/PD/ID 18.0 (430862)
- 1× Spona na opasek
- 1× Hloubkový doraz
Zboží zařazeno v kategoriích















