Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX ORE 2-125 18-EC C Aku excentrická bruska s regulací otáček bezuhlíková 18 V
- Novinka
- TOP produkt

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
FLEX ORE 2-125 18-EC C Aku excentrická bruska s regulací otáček bezuhlíková 18 VSkladem7 248 Kč/ ks5 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX ORE 2-125 18-EC C Aku excentrická bruska s regulací otáček bezuhlíková 18 V
- Lehká, kompaktní excentrická bruska do jedné ruky, vysoce ergonomická s omezenými vibracemi speciálním vyvažováním pro neúnavnou a klouby šetřící práci
- Ergonomicky tvarovaná, příruční hlava držadla se softgrip-vložkou zajišťuje bezpečné držení a dobré vedení
- Elektronické nastavení otáček odpovídající druhu materiálu
- E-spínač na jednoduchou, bezpečnou obsluhu a funkce rychlo-stop, zabraňuje dobíhání brusného talíře
- Možnost připojení na externí odsávání prachu Ø 27 mm, antistatická sací hadice SH 27x3,5m AS (445.045)
- Integrované odsávání pomocí integrovaného filtračního sáčku
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Brousící talíř na suchý zip se systémem více otvorů pro optimální odsávání, vhodný pro běžná brusiva průměru 125
- Elektronika: předvolba otáček ve 4 stupních
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Průměr brusného talíře | 125 mm |
| Zdvih | 2 mm |
| Počet otáček na prázdno | 6000 - 10000 1/min |
| Počet zdvihů na prázdno | 12000 - 20000 1/min |
| Průměr připojení pro odsávání prachu | Ø 27 |
| Rozměry dxšxv | 200 x 125 x 140 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,0 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× FP ORE/ODE/OSE 18-EC (532093) adapter
- 1× SAD D27 S (532094) adapter
- 1× SAD D27 L (532095) adapter
Zboží zařazeno v kategoriích




















