Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
- Úvod
- NÁŘADÍ FLEX
- FLEX ORE 2-125 EC Kompaktní excentrické bruska s regulací otáček 125 mm
FLEX ORE 2-125 EC Kompaktní excentrické bruska s regulací otáček 125 mm
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
FLEX ORE 2-125 EC Kompaktní excentrické bruska s regulací otáček 125 mmSkladem8 216 Kč/ ks6 790 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX ORE 2-125 EC Kompaktní excentrické bruska s regulací otáček 125 mm
- Lehká, kompaktní excentrická bruska do jedné ruky, vysoce ergonomická s omezenými vibracemi speciálním vyvažováním pro neúnavnou a klouby šetřící práci
- Ergonomicky tvarovaná, příruční hlava držadla se softgrip-vložkou zajišťuje bezpečné držení a dobré vedení
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Elektronika: předvolba otáček ve 4 stupních, udržování konstantních otáček, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění
- Elektronické nastavení otáček odpovídající druhu materiálu
- Brousící talíř na suchý zip se systémem více otvorů pro optimální odsávání, vhodný pro běžná brusiva průměru 125
- E-spínač pro jednoduchou, bezpečnou obsluhu s funkcí rychlého zastavení doběhu brusného talíře
- Vybaveno talířovou brzdou, tím nedochází ke vzniku žádných brusných nerovností na materiálu a odpadá tím drahé koncové opracování
- Efektivní odsávání prachu díky integrovanému vlastnímu odsávání pro bezprašnou práci s filtrační partonou
- Možnost připojení na externí odsávání prachu Ø 27 mm, antistatická sací hadice SH 27x3,5m AS (445.045)
- Filtrační patrona odolná vůči nárazům s vyměnitelným PES-filtrem umožňuje lehké odstraňování nebo vyčištění filtru a zaručuje co nejdelší životnost
- Velice vhodné pro práce nad hlavou
| Příkon | 260 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Průměr brusného talíře | 125 mm |
| Zdvih | 2,0 mm |
| Počet otáček na prázdno | 8000 - 12000 1/min |
| Počet zdvihů na prázdno | 16000 - 24000 1/min |
| Průměr připojení pro odsávání prachu | Ø 27 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Rozměry dxšxv | 156 x 90 x 120 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
OBSAH DODÁVKY:
1x ORE 2-125 EC
1x brusný talíř na suchý zip
1x mikrofiltrační patrona PES s filtrem
Zboží zařazeno v kategoriích

















