Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX ORE 5-150 18-EC C, Aku excentrická bruska 150 mm s regulací otáček 18 V
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
FLEX ORE 5-150 18-EC C, Aku excentrická bruska 150 mm s regulací otáček 18 VSkladem8 821 Kč/ ks7 290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX ORE 5-150 18-EC C, Aku excentrická bruska 150 mm s regulací otáček 18 V
- Lehká, kompaktní excentrická bruska do jedné ruky, vysoce ergonomická s omezenými vibracemi speciálním vyvažováním pro neúnavnou a klouby šetřící práci
- Elektronické nastavení otáček odpovídající druhu materiálu
- Elektronika: předvolba otáček ve 4 stupních
- Ergonomicky tvarovaná, příruční hlava držadla se softgrip-vložkou zajišťuje bezpečné držení a dobré vedení
- E-spínač na jednoduchou, bezpečnou obsluhu a funkce rychlo-stop, zabraňuje dobíhání brusného talíře
- Vybaveno talířovou brzdou, tím nedochází ke vzniku žádných defektů na materiálu a odpadá tím drahé koncové opracování
- Možnost připojení na externí odsávání prachu Ø 27 mm, antistatická sací hadice SH 27x3,5m AS (445.045)
- Integrované odsávání pomocí integrovaného filtračního sáčku
- Brousící talíř na suchý zip se systémem více otvorů pro optimální odsávání, vhodný pro běžná brusiva průměru 150
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se FLEX 18,0 V/5,0/2,5 Ah akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 Ah |
| Průměr brusného talíře | 150 mm |
| Zdvih | 5 mm |
| Počet otáček na prázdno | 4000 - 10000 1/min |
| Počet zdvihů na prázdno | 8000 - 20000 1/min |
| Průměr připojení pro odsávání prachu | Ø 27 |
| Rozměry dxšxv | 220 x 150 x 135 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,23 kg |
| Hladina akustického tlaku dle EN 60745 | 82 dB(A) |
| Vibrace dle EN 60745 | 4,2 m/s² |
- 1× Adaptér, krátký (532094)
- 1× Adaptér, dlouhý (532095)
Výrobce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Dovozce
FLEX Elektronářadí s.r.o.
Bezděčín 165 293 01 Mladá Boleslav
Tel. +420 314 501 922
Zboží zařazeno v kategoriích











