Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX SMS 305 18-EC Aku pokosová pila 18 V, 305mm
- Novinka
- TOP produkt

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
FLEX SMS 305 18-EC Aku pokosová pila 18 V, 305mmSkladem32 658 Kč/ ks26 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX SMS 305 18-EC Aku pokosová pila 18 V, 305mm
- Precizní řezy pro výrobu dřevěných rámů, nosných konstrukcí v suché výstavbě, pokládání laminátu/parket a krácení dřevěných obložení a krycích lišt
- Výkonná a přesná akumulátorová kapovací pokosová pila s velkou kapacitou řezu: 101 x 330 mm a 92 x 356 mm. Prodloužení stolu na obou stranách je určeno pro manipulaci s delšími obrobky
- 18 V EC-motor s ochranou proti přetížení a kontrolou teploty
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Laserová stupnice úhlů od 52° I 60°R. Nastavení úhlů v rozsahu 0°, 15°, 22,5°, 31,6°, 45° / 0°, 15°, 22,5°, 31,6°, 45°, 60°. Jasná čitelnost a přesné nastavení intuitivními ovládacími prvky
- Výkyvný segment do 48° IR. Zarážka pro úhly 0°, 22,5°, 33,9°, 45° IR přímý řez, řez v úhlu a šikmý řez
- Rychloupínací svorka pro bezpečnou fixaci materiálu na řezacím stole
- Nastavitelná rychlost ve 3 úrovních se dokonale přizpůsobí různým materiálům. Nastavená předvolba rychlosti se převezme jako konstantní rychlost. Výsledkem je lepší kvalita řezu a prodloužená životnost pilového kotouče
- LED světlo s vyznačenou řeznou linií pro snadné polohování obrobku
- Velmi pohodlné použití, kompaktní a lehká. Vodicí trubky vyčnívají pouze na přední straně, což umožňuje pracovat blízko stěny a usnadňuje přepravu. S přepravní pojistkou a aretací tahu
- Pro maximální mobilitu na staveništi. Lze upevnit na skládací základní rám WB 110-260 bez nářadí (volitelné příslušenství)
- Možnost připojení na externí odsávání s koncovkou Ø 27, 36 mm
- Sáček na zachytávání špon pro bezprašnou práci
- Aretace vřetene: pro rychlou výměnu kotoučů
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Počet otáček na prázdno | 1900 / 2600 / 4000 1/min |
| Nastavení pokosu vlevo | 52 ° |
| Nastavení pokosu vpravo | 60 ° |
| Nastavení sklonu vlevo | 48 ° |
| Nastavení sklonu vpravo | 48 ° |
| Hloubka řezu 90°/90° | 101 mm |
| Hloubka řezu 90°/45° vpravo | 38 mm |
| Hloubka řezu 90°/45° vlevo | 69 mm |
| Hloubka řezu 45°/90° | 101 mm |
| Hloubka řezu 45°/45° vpravo | 38 mm |
| Šířka příčného řezu 90°/90° | 330 mm |
| Šířka příčného řezu 90°/45° | 252 mm |
| Šířka příčného řezu 45°/90° | 252 mm |
| Šířka příčného řezu 45°/45° | 252 mm |
| Hloubka řezu 45°/45° vlevo | 69 mm |
| Průměr pilového kotouče | 305 mm |
| Vrtání pilového kotouče | 30 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 25 kg |
| Rozměry dxšxv | 813 x 684 x 750 mm |
OBSAH DODÁVKY
- 1× D305x2,4/1,6x30 HW Z=60/+10° WZ/WZ/DZ (532635) kotouč
- 1× SAD-C 36 AS (461636) adaptér
- 1× SMS Clamp (532946)
- 1× Prachový vak
Zboží zařazeno v kategoriích

















