Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX VC 6 L MC 18.0 Kompaktní Aku Vysavač 6 l, třída L
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
FLEX VC 6 L MC 18.0 Kompaktní Aku Vysavač 6 l, třída LSkladem6 038 Kč/ ks4 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX VC 6 L MC 18.0 Kompaktní Aku Vysavač 6 l, třída L
- Velice kompaktní, příruční a lehký vysavač s řemenem pro mobilní použití. Díky kompaktní konstrukci je vhodný do každého vozidla.
- Vysoce výkonná turbína s vysokým výkonem sání a podtlakem. To znamená vynikající výsledek odsávání
- Manuálním spuštěním čištění filtru se uvolňuje uložený prach cíleným rázem vzduchu do filtrační patrony
- Optimalizované čištění a zvýšený stupeň naplnění kontejneru díky plochému skládanému filtru
- Odkládání příslušenství v držácích integrovaných na motorové části
- S kompaktní hadicí průměru 32 mm teleskopickou od 0,5 m po 2,5 m. Dobře ovladatelný, lehce přepravovatelný
- Jednoduše montovatelný podvozek dodavatelný jako příslušenství
- Výkonný vysavač pro profesionální použití po montážních pracích, čištění motorových vozidel, atd. Jednoduché připojení FLEX-elektrického nářadí s FLEX-Clip systémem pro odsávání
- Optimální pro úklidové práce v kancelářích, skladech, dílnách a vozidlech
- Eco-Mode, prodlužuje životnost baterie až na 30 minut při max. podtlaku 12.000 Pa
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Napětí akumulátoru | 18,0 V |
|---|---|
| Průtok vzduchu vysavače | 1400 l/min |
| Max. podtlak | 12000 Pa |
| Plocha filtru | 3000 cm² |
| Objem nádoby | 6 L |
| Regulace výkonu sání | Bez |
| Délka hadice | 2,5 m |
| Počet sacích motorů | 1 Ks |
| Rozměry dxšxv | 240 x 200 x 400 mm |
| Hmotnost bez akumulátoru | 3,3 kg |
OBSAH DODÁVKY
Příslušenstvý k vysavači
- 1× SH-C 32x0,5-2,5m NL (487295)
- 1× FE VC 6 L (488151)
- 1× FS-F VC 6 VE5 (487287)
- 1× K-C 32 HT (487198)
- 1× CN 36x270 (487201)
- 1× RN 27/36x120 (487228)
- 1× PN 27/36x115 (487236)
- 1× SST VC 6 (487244)
Zboží zařazeno v kategoriích

















