Blog
02.08.2025
Novinka v naší nabídce: Nabíjecí řešení pro elektromobilitu od brennenstuhl
brunnenstuhl® přináší energii na cesty – nové nabíjecí produkty pro e-mobilitu
číst celé
Nepropásněte novinky a akční nářadí
FLEX VCE 44 L AC-Set, Bezpečnostní vysavač s automatickým čištěním filtru, 42 l, třída L + fleecové filtrační sáčky
- Novinka
- Akce
- TOP produkt

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
FLEX VCE 44 L AC-Set, Bezpečnostní vysavač s automatickým čištěním filtru, 42 l, třída L + fleecové filtrační sáčkySkladem21 768 Kč/ ks17 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
FLEX VCE 44 L AC-Set, Bezpečnostní vysavač s automatickým čištěním filtru, 42 l, třída L + fleecové filtrační sáčky
- Montovatelná deska adaptéru pro fixaci L-BOXXů a Tanos systainerů na hlavě vysavače
- Vysoce výkonná turbína s vysokým výkonem sání a podtlakem. To znamená vynikající výsledek odsávání
- Konstantní, vysoký výkon sání díky průběžnému automatickému čištění filtru
- Plochý skládaný filtr s teflonovou/nano vrstvou umožňuje optimální využití objemu nádoby
- Plosnati nabrani filter s teflonskim/ nano slojem omogućuje optimalno iskorištavanje zapremnine spremnika.
- Regulace toku vzduchu pomocí otočného ovladače redukuje možné přisátí na povrch broušených ploch při jemném broušení
- Regulacija prostorne struje preko okretne sklopke reducira moguć vakuum na površine kod brušenja laka
- Pozvolný rozběh zabraňuje přetížení v síti. Zpoždění při vypnutí (15s) odsaje zbytky prachu ze sací hadice
- Robustní nádoba s dvojitou stěnou a integrovaným úchopem pro jednoduché vyprázdnění nádoby
- Antistatické provedení, zabraňuje ulpívání prachu na sací hadici
- Vybaveno velkými koly a dvěma výkyvnými vodícími kovovými kolečky
- Separátní kanál na chlazení motoru s filtrem proti větším nečistotám. Chrání turbínu před vstupem vzduchu z okolí a zvyšuje tím její životnost. (Filtr PES na jemný prach k dodání jako příslušenství)
- Jednoduchá výměna filtru bez nutnosti demontáže hlavy vysavače
- S držákem hadice a expandérem pro jednoduchou, rychlou fixaci síťového kabelu
- Se 4 úchytnými oky (2 na každé straně) pro upevnění upínacích pásů a držáku žirafy
- Doporučení: při vypnutém čištění filtru je třeba pracovat s filtračním sáčkem, při spuštěném čištění filtru je možno pracovat pouze se separačním sáčkem
- Bezpečnostní vysavač třídy L, vhodný pro všechny druhy prachu s hodnotami AGW > 1 mg/m³
TECHNICKÉ ÚDAJE
| Příkon | 1200 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Průtok vzduchu vysavače | 4500 l/min |
| Max. podtlak | 25000 Pa |
| Plocha filtru | 5000 cm² |
| Objem nádoby | 42 L |
| Objem naplnění tekutinou | 26 L |
| Regulace výkonu sání | Bez |
| Délka hadice | 4 m m |
| Počet sacích motorů | 1 Ks |
| Délka kabelu | 7,5 m |
| Rozměry dxšxv | 565 x 385 x 650 mm |
| Hmotnost | 16,7 kg |
OBSAH DODÁVKY
- 1× SH-C 32x4m AS/NL (406708) Antistatická sací hadice s vedlejší regulací vzduchu
- 1x VCE-AP (445169) Uchycení L-BOXX®
- 1× FE VCE PES L/M/H (445118) PES plochý skládaný filtr
- 1× FS-F VCE 33-44 L/M VE5 (502227) Plstěný filtrační sáček
- 1× ES-PP VCE L/M VE5 (445061) Sáček na jedno použití
- 1× SAD-C D25-32 AS (445029) Adaptér
- 1× CLE 32 AS (445053) Úklidová sada
- 2× Držák hadice
+ 5ks fleecové filtrační sáčky + Přepravní kufr L-BOXX
Zboží zařazeno v kategoriích















