FLEX VLP 18.0 C AKCE, Akumulátorová vakuová přísavka 18V Grabo
- Novinka
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Související zboží7
FLEX VLP 18.0 C AKCE, Akumulátorová vakuová přísavka 18V GraboSkladem10 878 Kč/ ks8 990 Kč bez DPH
FLEX VLP 18.0 C, Akumulátorová vakuová přísavka 18V Grabo - Verze: 1x baterie 2,5 Ah a nabíječka v přepravním vaku + 1x akce baterie zdarma 5.0 Ah
Verze: samostatný stroj v kartonové krabici
- S ergonomicky navrženým, mobilním, elektrickým vakuovým zvedákem lze téměř jakýkoli předmět bez námahy zvednout, přesunout a přesně umístit. Tento vakuový zvedák je ideální pro různé materiály, jako jsou dlaždice, sádrokarton, betonové tvárnice, sklo, kovy, nábytek a velké elektrické spotřebiče. Jeho výkonná funkčnost zajišťuje efektivní a spolehlivou manipulaci s těžkými předměty.
- Vakuová přísavka má přídržnou sílu až 170 kg závislou na okolních podmínkách a přisaje se téměř k jakémukoli povrchu, dokonce i k prašným, drsným nebo poloporézním materiálům. Přípustná nosnost je 130 kg
- Bezpečnost práce má nejvyšší prioritu. Vakuová přísavka je vybavena funkcí automatického přisávání a digitální displej průběžně informuje o aktuálním podtlaku.
- S výkonnou vakuovou pumpou, automaticky se zastaví při maximálním podtlaku.
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
| Jmenovitý proud vzduchu | 20 l/min |
|---|---|
| Maximální podtlak | 0,8 bar |
| Přípustná nosnost | 130 kg |
| Max. přídržná síla | 170 kg |
| Provozní teplota | 0°~60 ° |
| Rozměry dxšxv | 300 x 184 x 121 mm |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1,48 kg |
1x VLP 18.0
1x ochranný sáček
1x nabíječka CA 18.0-LD
1x akumulátor Li-Ion AP 18.0/2,5 Ah























